شرایط استفاده و مشاهده آگهی چیست؟

هرگونه استفاده از نیک پیام به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. نیک پیام هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی های منتشر شده ­ی نیک پیام استفاده می کنند.

  • تلاش نیک پیام، نشر آگهی ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی تواند صحت آگهی ها را تضمین نماید و هیچ گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی ها برعهده نمی گیرد.
  • مسئولیت استفاده از آگهی های این سایت بر عهده­ ی کاربر است و نیک پیام هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.
  • نیک پیام هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی دهندگان حقیقی یا حقوقی به غیر از اخذ تعهد از ایشان به رعایت کلیه مقررات و قوانین جمهوری اسلامی ایران منعقد نمی کند. کاربرانِ نیک پیام در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین نیک پیام، هیچ گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می دهد.
  • مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به نیک پیام ارسال می شود یا در آن قرار می گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده­ی فرستنده اطلاعات است.
  • نیک پیام مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکس ارسالی به سایت، یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به کاربر یا ایجاد شده توسط کاربر می باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.
  • مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به نیک پیام که به واسطه ­ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه های اجتماعی و باقی رسانه ها منتشر می شود، با خود این افراد است و نیک پیام مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
  • آگهی های نیک پیام با هزینه­ ی گردانندگان سایت جمع آوری، نظارت، مرتب سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی ها در هر زمان به ارسال کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از نیک پیام حق کپی برداری از اطلاعات آگهی دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی های ارسال شده به نیک پیام را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.

قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق نامه حاکم خواهند بود.